Recent News

Tuesday, November 14 2017

Sprzedaż spółek Z.O.O z branży hotelarskiej

Nie trzeba samemu zajmować się czymś takim jak sprzedaż spółki. Bez przeszkód można wynająć doradców, którzy wskażą nam optymalne dla nas rozwiązania oraz pomogą w wykonaniu wszystkiego zgodnie z obowiązującymi zasadami. Bardzo często pomagają oni również w pozyskiwaniu dla nas potencjalnych klientów z okręgu hotelarskiego, co pozwala nam zaoszczędzić bardzo dużo czasu jak i stresu. Korzystanie z tego typu wsparcia zwiększa prawdopodobieństwo tego, że dokonamy transakcji, która będzie dla nas korzystna.

Specjalne serwisy do sprzedaży

Innym udogodnieniem w czasie sprzedaży spółki z branży hotelarskiej jest możliwość korzystania ze specjalnych serwerów jak na przykład Data Room. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko nam znacznie łatwiej przeglądać jak i analizować wszelkie dane firmy, ale również i naszym potencjalnym klientom. Ponadto pozwala to uniknąć wizytacji zespołów badających sytuację naszej spółki. To rozwiązanie, które jednocześnie zwiększa komfort wyszukiwania niezbędnych danych jak skraca czas takiej czynności. Oprócz tego zapewnia rzetelność spółki w przekazywaniu informacji.

Po co listy intencyjny?

Dużym udogodnieniem jest także sporządzenie listu intencyjnego. Dzięki innemu każda ze stron na w przejrzysty sposób ustalone zasady współpracy oraz oczekiwania względem siebie. Sprzedaż spółki związana jest z wykonaniem wielu niezbędnych czynności, dlatego na tym etapie warto sporządzić również harmonogram określający kolejność wykonania danych etapów oraz czas niezbędny do ich realizacji. To bardzo pomocne rozwiązaniem, które pozwala uporządkować większość rzeczy związanych ze sprzedażą.

Autor: spolki-excelio.pl


They posted on the same topic

Trackback URL : http://www.hoteltatar.pl/index.php?trackback/9

This post's comments feed