Hotelarstwo

Monday, August 29 2016

Duże hotele

architecture-1837150_960_720.jpg

Duże hotele w miastach stawiają przede wszystkim na wysoki poziom jakości świadczonych usług. Zwykle to właśnie na tą kwestię są najbardziej nastawione w kontakcie z klientem. Zdecydowanie dzięki temu są w stanie zapewnić sobie szansę na to, że klient znacznie chętniej powróci do ich właśnie hotelu.

Continue reading...

Monday, June 27 2016

Jakość hoteli

building-2147254_960_720.jpg

W hotelarstwie zmienia się wiele. Przede wszystkim za sprawą klientów. Częściej to kiedyś kierowaliśmy się ceną, a dziś przede wszystkim zależy nam na tym, by hotel czy pensjonat przedstawiały pewną realną jakość, która pozwoli nam na spędzenie czasu w sposób komfortowy i wygodny. Przede wszystkim często zależy nam na tym, by w pobliżu lub również w samym hoteli znajdowała się dostateczna ilość rozmaitych atrakcji, którymi wypełnimy sobie czas na przykład w czasie słabszej pogody.

Continue reading...

Friday, May 13 2016

Hotele i konkurencja

hotel-1209021_960_720.jpg

Hotelarstwo zmienia się z roku na rok. Branża rozwija się szybko i dopasowuje do aktualnych potrzeb klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość, a nie jak było jeszcze przed wieloma laty – cenę. W wielu wypadkach właśnie dlatego pojawia się więcej hoteli, które proponują znacznie lepszą jakość swoich usług. Te są w cenie, bowiem wielu klientów właśnie na jakość i porządną obsługę stawia tak przy krótkich jak i dłuższych pobytach.

Continue reading...